Prefabrik Sanayi Merkezleri

Prefabrik Sanayi Merkezleri

Prefabrik sanayi merkezleri proje, üretim, nakliye, montaj yapım aşamalarından oluşmaktadır.

Prefabrik yapıların yapım aşamaları, projelendirilmesi ile başlamaktadır. Firmamız proje ofisinde her detayın değerlendirilmesi ve tasarlanması ile prefabrik yapının proje işlemi tamamlanmaktadır. Projesi tamamlanmış olan yapı için üretime geçilmektedir. Nakliye aşamasında, prefabrik yapının, yerleştirileceği yere en güvenli ve sağlıklı şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Montaj aşamasında ise kurulacağı yere getirilen prefabrik yapı doğru şekilde ve kısa sürede montajlanarak teslim edilmektedir.

Modern teknoloji kullanımıyla prefabrik yapıların parçaları, talep doğrultusunda kısa sürede üretilerek inşaat alanına getirildikten sonra birleştirilip kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Betonarme prefabrik imalat, sanayi merkezleri inşaatı için en uygun çözümdür. Boşluklu ve ön germeli elemanlarla çimentodan, demirden, kalıptan ve işçilikten tasarruf sağlanır. Prefabrike elemanlar modüler mimariye ve modüler inşaata elverişlidir. Tasarım kolaylığı dolayısıyla inşaat kolaylığı vardır.

Betonarme prefabrik sanayi merkezlerinin en önemli avantajı büyük açıklıkların geçilebilmesidir. Montajın kolay hale gelmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği yanında özellikle zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

Prefabrik sanayi yapıları fiyat politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projenin konumu, altyapı durumu, yapının yüksekliği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme fiyatlandırma için önemlidir.

Prefabrik yapı sistemiyle fabrika, depo, çiftlik, yemekhane, spor salonu, kümes, hastane, okul, festival ve organizasyon tesisleri çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Prefabrik sanayi merkezi yapı seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak, fikirlerimizi öğrenmek için; Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir