Prefabrik Sanayi Yapıları

Prefabrik Sanayi Yapıları

Prefabrik sanayi yapıları inşaatı konusunda  firmamız kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Prefabrik yapı;  binayı oluşturan yapısal sistemin, belirli noktalarından bileşenlere ayrılmış olarak fabrika ortamında üretilmesi ve bir koordinasyon planı dâhilinde şantiyeye nakledilerek birleştirilmesidir.

Betonarme Prefabrik Yapılar büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapılarında inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe, eleman mesnet ağzı, kısa konsol vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı türü olarak tanımlanabilir.

image

Prefabrik yapıların tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. En önemli nedenleri; kısa sürede büyük yapıların yapılmasına olanak vermesi, proje toplam maliyetinin azaltılması, projenin hızlı bir şekilde tamamlanması, yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanması, malzeme israfının azaltılması, modülarizasyon ve standardizasyon olanaklarının arttırılması ve şantiyede meydana gelebilecek olan iş kazası sayısının önemli ölçüde azaltılabilmesidir.

Prefabrike yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden çok daha kısa sürede teslim edilebilir. İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik yapılar ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Prefabrik Sanayi Yapıları Kurulum Maliyeti Ne Kadar?

Prefabrik sanayi yapıları fiyat politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Prefabrik sanayi yapılarının maliyeti hesaplanırken sabit bir fiyatlandırma yapmak doğru değildir. Projenin konumu, altyapı durumu ve yapılacak fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği, yapının yüksekliği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme fiyatlandırma için önemlidir.

image

Prefabrik yapıların uygulama alanları her geçen gün genişlemektedir (Sanayi Yapıları, Çiftlik, Depo, Okul, Kümes, Fabrika, Spor Tesisi, Köprü, Çevre Duvarı, Tribün, İstinat Duvarı vb. ).

Prefabrik sanayi yapıları seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Ürünlerimizin sağlamlık oranının yüksek olması, endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan fabrika binaları için projelerimizin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak, fikirlerimizi öğrenmek için; Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir