Prefabrik Soğuk Hava Deposu

Prefabrik Soğuk Hava Deposu

Prefabrik soğuk hava deposu; son kullanma tarihli gıda ürünlerinde mali kayıpların önlenmesi ve ürünün sağlıklı kalmasını sağlamaktadır. Soğuk hava deposu sistemlerinde kullanılan, havalandırma sistemlerinin ve soğutucu panellerin yetersiz ya da kalitesiz olması, ürün bozulmalarına ve maliyetin yükselmesine neden olacaktır.

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre prefabrik yapılar üretmekteyiz. Soğuk hava deposu projeleri için çalışmalar yaparken, ürün türlerine göre farklı alanlar oluşturmaya çalışıyoruz. Projelerimizde, depoda bulundurulması istenilen ürün türüne göre soğutucu panel planlamaları yapıyoruz.

Soğuk hava depolarında ve diğer depo sistemlerinde soğutucu paneller, kolay montaj edilebilir ve gerektiğinde sökülebilir olarak üretilmektedir. Dahası prefabrik soğuk hava depolarında kullanılan paneller dayanıklı ve en iyi ısı izolasyonu sağlayan malzemelerdir.

Kullandığımız tüm panel türleri uluslararası standartlara uygun olarak belirlenmekte ve üretilmektedir. Deponun kullanım yerine göre özel ölçülerde üretilmektedir. Ayrıca endüstriyel paneller ürünün özelliklerini kaybetmeden uzun süre sağlıklı saklanması için en iyi çözümleri oluşturmaktadır.

Prefabrik soğuk hava deposu talepleri için projeler uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Projeleri hazırlamaya başlamadan önce ekiplerimiz kurulum yapılan yerde ön keşif çalışmaları yapmaktadır. Keşif ve ölçülendirme yaptıktan ve çevresel etkenleri belirledikten sonra projelendirme aşamasına başlanmaktadır. Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımlarını yapmaktadırlar.

Tüm çevresel etkenler hesaplanarak hazırlanan projeye göre prefabrik yapı malzemelerinin üretimine fabrikamızda seri üretim sistemi ile başlıyoruz. Depo kurulumunda kullanılan destek elemanları, duvar ve çatı sistemleri, paneller gibi tüm parçalar firmamız tarafından garantili olarak üretilmektedir.

Prefabrik soğuk hava deposu kurulumu için; müşterimiz zemin yapısını hazırladıktan sonra üretmiş olduğumuz yapı malzemelerinin montajını yaparak, depoyu kullanılabilir duruma getiriyoruz. Profesyonel çözümler ve uygulamalar için iletişime geçiniz.

Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir