Prefabrik Sosyal Tesis Binaları

Prefabrik Sosyal Tesis Binaları

Prefabrik sosyal tesis binaları arasında spor kulübü tesisleri, kütüphaneler, kafe ve restoranlar, belediye sosyal tesis binaları, kongre merkezi, okul, hastane, lojman, kaplıca tesisleri, taziye evi, düğün salonu gibi çok sayıda yapı yer almaktadır.

Yeni nesil teknoloji ile farklı kullanım amaçlarına özel prefabrik sosyal tesis binaları kuruyoruz.

Güvenlik, uzun ömürlü kullanım ve yalıtım gibi üstünlükleriyle diğer yapı modellerini aratmayan prefabrik yapılarımız sıkça tercih edilmektedir.

Uzmanlıkla hazırladığımız sosyal tesis yapı modellerimizi farklı kılan detaylardan da bahsederek size bilgi vermek isteriz. Değerlendirmenize sunulmuş yapı projelerimiz, alanında uzman mimar mühendisler kontrolünde tasarlanmaktadır.

Bununla birlikte yenilikler güncel olarak yansıtılmaktadır. Tasarımlarda özel bilgisayar yazılımı kullanılmaktadır, yapı güvenliği uygulamaları en iyi kontrolle gerçekleştirilmektedir.

Diğer taraftan proje tasarımlarımız maksimum genişlikte ferah mekânlar kullanım ergonomisiyle planlanmıştır. Dolayısıyla sosyal tesis yapı planlarımıza modern mimari tarzlar özenle yansıtılmıştır. Hızlı kurulumla yapılarımız tek katlı ve iki katlı planlarda istenilen proje büyüklüğüne göre hazırlanmaktadır.

Hızlı kurulum içeren prefabrik sosyal tesis yapılarımızın en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında turizm ve konaklama tesisleri, kafe,  lokanta, restoranlar, spor salonları, belediye sosyal tesis binası, kaplıca tesisleri, taziye evi, düğün salonu ve benzeri çok sayıda yapı ihtiyacı yer almaktadır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan projeleri veya taleplerinizi ulaştırmanız doğrultusunda uzman personelimiz tarafından size en uygun tasarımlar hazırlanıp, sunulmaktadır.

Betonarme prefabrik yapı seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli, ekonomik çözümler sayesinde prefabrikasyon sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Prefabrik yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir