Prefabrik Sosyal Tesis Fiyatları

Prefabrik Sosyal Tesis Fiyatları

Prefabrik sosyal tesis fiyatları; yapı kullanım amacı ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Bu yüzden projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Gürtes İnşaat olarak, prefabrik yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik sosyal tesis projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarını yapıyoruz.

Hızlı kurulum içeren sosyal tesis yapılarımızın en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında; restoran, kafeterya, belediye sosyal tesis binaları, turizm ve konaklama tesisleri, kongre merkezi, kültür merkezine ek olarak spor salonları, kaplıca tesisleri, taziye evi, düğün salonu ve benzeri çok sayıda yapı yer almaktadır.

image

Prefabrik sosyal tesis yapıları; birçok farklı amaca hizmet edebilmesi için cazip fiyatlar ile kısa sürede kurulumu dolayısıyla tercih edilmektedir.  Ayrıca montaj kolaylığı, fiyat avantajı,  imalat zamanı, malzeme tasarrufu gibi avantajları sağlamaktadır.

Sosyal tesis yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmektedir. Seri üretim yaptığımız için malzeme maliyetini düşürmekte ve böylece müşterilerimize uygun fiyat teklifi sunmaktayız.

Prefabrik sosyal tesis fiyatları; projenin konumuna, altyapı durumuna, zemin etüt raporuna, yapının yüksekliğine, metrekaresine göre yapılmaktadır. Ek olarak kullanılan yapı ve yalıtım malzemesi, ara kat ve vinç yükü bilgileri de maliyeti etkilemektedir. Kullanılan malzeme türüne göre m2 fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Maliyet hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

image

Gürtes İnşaat olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bununla birlikte müşterilerimize sosyal tesis yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktayız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan projeleri veya taleplerinizi ulaştırmanız doğrultusunda personelimiz tarafından en uygun tasarımlar hazırlanıp, sunulmaktadır. Yapılarımız tek katlı ya da iki katlı planlarda istenilen proje büyüklüğüne göre hazırlanmaktadır.

Prefabrik yapıların tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları, ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir