Prefabrik Sosyal Tesis M2 Fiyatları

Prefabrik Sosyal Tesis M2 Fiyatları

Prefabrik sosyal tesis m2 fiyatları işletmecinin tercihlerine ek olarak yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Bu yüzden projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Yeni nesil teknoloji ile farklı kullanım amaçlarına göre prefabrik sosyal tesis binaları kuruyoruz. Montaj kolaylığı, fiyat avantajı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu gibi avantajları nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik sosyal tesis binaları arasında spor kulübü tesisleri, kütüphaneler, kafe ve restoranlar, belediye sosyal tesis binaları, kongre merkezi, okul, hastane, lojman, taziye evi, düğün salonu ve benzeri çok sayıda yapı yer almaktadır.

Prefabrik Sosyal Tesis M2 Fiyatları

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de maliyetlerdir. Sosyal tesis yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmektedir. Seri üretim yaptığımız için malzeme maliyetini düşürmekte ve böylece müşterilerimize uygun fiyat teklifi sunmaktayız.

image
image
image
image
image
image

Prefabrik sosyal tesis m2 fiyatları projenin konumuna, metrekaresine, altyapı durumuna, zemin etüt raporuna göre hesaplanmaktadır. Ayrıca yükseklik, yapı ve yalıtım malzemesi, ara kat ve vinç yükü bilgileri de maliyeti etkilemektedir. Kullanılan malzeme türüne göre m2 fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Maliyet hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.

Talebinize göre uzman mimar ve mühendislerimiz çelik konstrüksiyon ya da prefabrik beton ile yapılarınızı tasarlamaktadır. Prefabrik inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan Gürtes İnşaat; projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde prefabrik sosyal tesis yapıları kuruyoruz. Prefabrik yapılarının tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları ya da ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir