Prefabrik Spor Salonu Fiyatları

Prefabrik Spor Salonu Fiyatları

Prefabrik spor salonu fiyatlarının düşük olmasına ek olarak uzun ömürlü olmasıyla girişimciler için pratik çözümler sunan bir kapalı alan sistemidir.

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturmak için spor salonları yapmaya başlamıştır. Buna göre firmamız, hazırlamış olduğu prefabrik spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır. Daha dayanıklı ve ekonomik olduğu için özellikle prefabrik yapılar tercih edilmektedir.

Gürtes İnşaat olarak, fabrikalarımızda yaptığımız, prefabrikasyon üretimler sayesinde yapı maliyetlerinin düşük olmasını sağlıyoruz. Prefabrik spor salonu fiyatları, projeye ve yapı kullanım amacına göre belirlenmektedir. Bu nedenle kullanılan malzeme türü, metrekare, konum, altyapı durumu, zemin etüt raporu vb. fiyatları etkilemektedir.

Prefabrik spor salonu fiyatları hesaplanırken şunlar göz önünde bulundurulmaktadır;

  • Spor salonunun türü,
  • Toplam metre karesi,
  • Yükseklik ve çatı sistemleri,
  • İzolasyon malzeme türü,
image
image
image
image
image
image

Firmamız, tüm spor salonu türleri için projeler hazırlarken, hem duvar sistemlerinde hem de çatı sistemlerinde, dayanıklılık oranı yüksek, ileri teknoloji ile üretilen ürün çeşitlerini kullanmaktadır. Seri üretimler yaptığımız için malzeme maliyetini düşürüyor ve bunu müşterilerimize uygun fiyat teklifi olarak yansıtıyoruz.

Spor salonlarını, yapılacak olan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlıyoruz. Diğer yandan Betonarme Prefabrik sistemler kullandığımız için spor salonlarının dayanıklı olmasını ve spor için en elverişli yapılar olmasını sağlıyoruz. Spor salonları, duvar ve çatı sistemlerinde prekast ürünler kullanarak, yapının dayanıklılık süresini artırıyoruz. Bununla birlikte kullanılan malzemelerin sağlamlığı, deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımızın yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Bununla birlikte kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından spor salonlarımızın teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir