Prefabrik Spor Salonu Kurulum Maliyeti

Prefabrik Spor Salonu Kurulum Maliyeti

Prefabrik spor salonu kurulum maliyeti yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Bu yüzden projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Gürtes İnşaat olarak, prefabrik yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik spor salonu projesi hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarını yapıyoruz.

image

Prefabrik spor salonu; düşük maliyet ve uzun ömürlü olması nedeniyle girişimciler için pratik çözümler sunan kapalı alan sistemidir.

Daha dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlü olduğu için spor salonu yapımında prefabrik yapılar tercih edilmektedir. Ayrıca hızlı kurulum, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu gibi avantajları sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik Spor Salonu Kurulum Maliyeti

Spor salonunuzu hızlı bir şekilde hazır hale getirmeniz gerekiyorsa, prefabrik imalat mükemmel bir çözümdür. Yapı elemanlarının fabrikamızda seri üretimi dolayısıyla yapınız düşük maliyet ile hızlı bir şekilde kurulmaktadır.

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik spor salonu maliyetleridir. İlk olarak bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çünkü en doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız, uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik spor salonu kurulum maliyeti, projeye ve yapı kullanım amacına göre şekillenmektedir. Spor salonu içerisinde yer alacak olan bölümlere göre kullanılan malzeme türü ve sayısı değişecektir.

Maliyet spor salonunun türüne, iç bölüm yapısına, metrekaresine, altyapı durumuna, zemin etüt raporuna göre değişmektedir. Ayrıca yükseklik, çatı sistemleri, konum, kullanılan yapı ve yalıtım malzemesi vb. fiyatlandırmayı etkilemektedir.

image

Yatırımcının talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.  Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımıza ek olarak bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik spor salonu kuruyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir