Prefabrik Spor Salonu Maliyeti

Prefabrik Spor Salonu Maliyeti

Prefabrik spor salonu maliyeti yapı kullanım amacına ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Bu yüzden projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturabilmek için spor salonları yapmaya başlamıştır. Firmamız, hazırlamış olduğu prefabrik spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır.

Prefabrik spor salonu, düşük maliyete ek olarak uzun ömürlü olmasıyla pratik çözümler sunan kapalı alan sistemidir.

Daha dayanıklı ve ekonomik olduğu için spor salonu yapımında prefabrik yapılar tercih edilmektedir. Ayrıca hızlı kurulum, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu gibi avantajları sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmektedir. Daha sonra salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olması sağlanmaktadır.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımıza ek olarak bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

image
image
image
image
image
image

Prefabrik Spor Salonu Maliyeti

Prefabrik yapı malzemelerinin, belirli bir standarda göre seri olarak üretilmesi sonucunda üretim maliyetleri düşmektedir.  Maliyet, projeye ve yapı kullanım amacına göre belirlenmektedir.

Prefabrik spor salonu maliyeti hesaplanırken önce şunlar göz önünde bulundurulmaktadır;

  • Spor salonunun türü
  • Toplam metrekaresi
  • Yükseklik ve çatı sistemleri
  • İzolasyon malzeme türü

Seri üretimler ile malzeme maliyetini düşürüyor ve buna göre müşterilerimize uygun fiyat teklifi sunuyoruz.

Prefabrik spor salonu fiyatları betonarme yapı sistemine göre daha ekonomik yapılardır. Bu nedenle eğitim kurumları, yerel yönetimler ve spor kulüpleri tarafından prefabrik yapı çeşitlerimiz tercih edilmektedir.

Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik spor salonu kuruyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ya da yaratıcı fikirlerimizi duymak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir