Prefabrik Spor Salonu Projeleri

Prefabrik Spor Salonu Projeleri

Prefabrik spor salonu projeleri uzman ekiplerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Prefabrik spor salonu, maliyetinin düşük olması ve uzun ömürlü olmasıyla girişimciler için pratik çözümler sunan bir kapalı alan sistemidir.

Prefabrik spor salonu projeleri, yapılacak olan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlanmaktadır. Tüm proje çalışmalarımız, istenilen talebe göre uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Betonarme Prefabrik sistemler kullandığımız için spor salonlarının dayanıklı olmasını ve spor için en elverişli yapılar olmasını sağlıyoruz.

Prefabrik Spor Salonu Projeleri

Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmekte ve salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olmasını sağlamaktayız.

Firmamız, hem duvar sistemlerinde hem de çatı sistemlerinde, dayanıklılık oranı yüksek, ileri teknoloji ile üretilmiş ürün çeşitlerini kullanmaktadır. Kullanılan malzemelerin sağlamlığı, deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Prefabrik Spor Salonu Projeleri

Prefabrik Spor Salonu Maliyeti

Gürtes İnşaat olarak, fabrikalarımızda yaptığımız, prefabrikasyon üretimler sayesinde yapı maliyetlerinin düşük olmasını sağlıyoruz. Prefabrik spor salonu fiyatları, projeye ve yapı kullanım amacına göre belirlenmektedir. Spor salonu içerisinde yer alacak olan bölümlere göre kullanılacak olan malzeme türü ve sayısı değişecektir.

Prefabrik spor salonu maliyeti hesaplanırken şunlar göz önünde bulundurulur;

  • Spor salonunun türü,
  • Toplam metre karesi,
  • Yükseklik ve çatı sistemleri,
  • İzolasyon malzeme türü,

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından spor salonlarımızın teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik spor salonu kuruyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir