Prefabrik Spor Salonu Yapımı

Prefabrik Spor Salonu Yapımı

Prefabrik spor salonu yapımı projelendirme ve taahhüt işlerini Gürtes-Betosan ortaklığı ile gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturmak için spor salonları yapmaya başlamıştır. Diğer yandan firmamız, hazırladığı projeler ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır.

Daha dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlü olduğu için spor salonu yapımında prefabrik yapılar tercih edilmektedir. Ayrıca hızlı kurulum, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu gibi avantajları sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik spor salonu yapımı için projeler hazırlamaya başlamadan önce uzman ekiplerimiz, ön keşif çalışmaları yapmaktadır. Keşif ve ölçülendirme yaptıktan ve çevresel etkenleri belirledikten sonra projelendirme aşamasına başlanmaktadır.

Proje işletmecinin belirttiği özellikler ve tercihler dikkate alınarak uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Hazırlanan projeye göre prefabrik yapı malzemeleri önce fabrikada yüksek kalite ve kontrol standartlarına uygun üretilmekte; daha sonra inşaat alanına nakliyesi yapılmaktadır.

image
image
image
image
image
image

Çelik konstrüksiyon ya da prefabrik betonarme ile hazırlanan spor salonu; üzeri ve etrafı kaliteli malzeme ile kapatılarak içinde spor yapan kişilerin iklim şartlarından etkilenmesi önlenmektedir. İstenen genişlikte ve yükseklikte tasarlanması içinde istenen her sporun yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Spor salonları, yüksek ve geniş tavanlı yapılar olduğundan çatı sistemleri çelik ürünler ile desteklenerek yapılmaktadır. Parça bağlantılarında kaynak kullanmadığımız için paslanma olmamaktadır. Böylece deprem, fırtına gibi doğa olaylarında daha dayanıklı olmakta, yıkılma riski bulunmamaktadır.

Spor salonları diğer yapılarımız gibi yatırımcının istek ve talebine göre çeşitli modellerde üretilmektedir. Yapınızın büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

Prefabrik spor salonu yapılarının tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları ve ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir