Prefabrik Spor Salonu

Prefabrik Spor Salonu

Prefabrik spor salonu projeleri uzman ekiplerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturabilmek için spor salonları yapmaya başlamıştır. Firmamız, hazırlamış olduğu prefabrik spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır. Prefabrik spor salonu, maliyetinin düşük olması ve uzun ömürlü olmasıyla girişimciler için pratik çözümler sunun bir kapalı alan sistemidir.

Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmekte ve salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olmasını sağlamaktayız. Spor salonlarını, yapılacak olan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlıyoruz.. Tüm proje çalışmalarımız, istenilen talebe göre uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Betonarme Prefabrik sistemler kullandığımız için spor salonlarının dayanıklı olmasını ve spor için en elverişli yapılar olmasını sağlıyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından spor salonlarımızın teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik Spor Salonu Sistemlerinde Firmamızı Tercih Etmenin Avantajları

Her ne kadar prefabrik yapılar uygun maliyetli olarak düşünülmekteyse de, kaliteyi ön planda tutmayan bir firma ile çalışılması halinde beklenen verimin alınması mümkün olmaz. GÜRTES İnşaat olarak bizler kaliteden ödün vermemekte, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine özel çözümler üretmekteyiz.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımızın yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Türkiye’nin her yerine hızlı şekilde prefabrik spor salonu kuruyoruz. Anahtar teslim projelerimizde, teslim sonrası işletmeye hemen hazır sistemler ile hizmetlerimizi veriyoruz. Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir