Prefabrik Spor Salonu

Prefabrik Spor Salonu

Prefabrik spor salonu projeleri uzman ekiplerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor kulüpleri, yeni spor alanları oluşturabilmek için spor salonları yapmaya başlamıştır. Diğer yandan firmamız, hazırladığı spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır. Prefabrik spor salonu, maliyetinin düşük olması ve uzun ömürlü olmasıyla girişimciler için pratik çözümler sunmaktadır.

Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda belirli bir standarda göre seri olarak üretilmektedir. Daha sonra salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olmasını sağlamaktayız.

Spor salonlarını, yapılacak olan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlıyoruz.. Tüm proje çalışmalarımız, istenilen talebe göre uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Betonarme Prefabrik sistemler kullandığımız için spor salonlarının dayanıklı ve elverişli yapılar olmasını sağlıyoruz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından spor salonlarımızın teslimine kadar olan tüm süreci; hem görsel olarak sizlere sunabiliriz hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik Spor Salonu Sistemlerinde Firmamızı Tercih Etmenin Avantajları

Her ne kadar prefabrik yapılar uygun maliyetli olarak düşünülmekteyse de, kaliteyi ön planda tutmayan bir firma ile çalışılması halinde beklenen verimin alınması mümkün olmaz. GÜRTES İnşaat olarak bizler kaliteden ödün vermemekte, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine özel çözümler üretmekteyiz.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımızın yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Bununla birlikte kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Prefabrik yapıların tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları ya da ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerimizi öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir