Prefabrik Tavuk Çiftliği

Prefabrik Tavuk Çiftliği

Prefabrik tavuk çiftliği projelendirme ve taahhüt işlerini Gürtes-Betosan ortaklığı ile gerçekleştirmekteyiz.

Prefabrik tavuk çiftlikleri, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Tavuk besiciliği, yumurta tavukçuluğu, salma tavukçuluk üretimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet sağlanmaktayız.

Prefabrik yapıların dayanıklı ve ekonomik oluşu, tavuk kümesi yapımında da tercih edilmesini sağlamıştır. Özellikle tavukçuluk sektöründe Betonarme Prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Çünkü ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir.

image

Betonarme prefabrik tavuk çiftliklerini uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern kümeslerin yapılmasını sağlıyoruz. Kümes içerisindeki tavukların, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için prefabrik yapılarımız, terleme yapmadığı için nem ve rutubet oluşumunu önlemektedir.

image

Tavuk çiftliğinin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanının, hem kapalı alana, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

Prefabrik tavuk çiftlikleri maliyeti belirlenen modellere ve metrekareye göre belirlenmektedir. Çiftliğin kurulacağı arazi alımı, çiftlik türü seçimi, ekipman türü, beslenilecek tavukların alınması, tavuk yemi, işletmenin elektrik, su giderleri gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik tavuk kümesi modelleri için projelendirme yapıyoruz. Tavuk kümesi tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Prefabrik tavuk kümesinin kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz. Prefabrik tavuk kümesi yapılarının kurulum süreleri, kümesin büyüklük durumuna göre değişmektedir.

Prefabrik tavuk çiftliği kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız bizden prefabrik tavuk kümesi fiyatları almadan karar vermeyiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir