prefabrik tavuk çiftliği fiyatları

Prefabrik Tavuk Çiftliği Fiyatları

Prefabrik tavuk kümesi kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız bizden prefabrik tavuk çiftliği fiyatları almadan karar vermeyiniz.

Prefabrik tavuk çiftliği, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik çiftliğin büyüklüğü besleyeceğiniz hayvan sayısına göre değişiklik gösterecektir. Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanı, hem kapalı alana yetecek kadar, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

Prefabrik tavuk çiftliği fiyatları hesaplanırken çiftliğin kurulacağı arazi alımı, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, beslenilecek hayvanların alınması, hayvan yeminin alınıp depolanması, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri, kullanılan araçların yakıtları gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Maliyet oranlarını hesaplarken kurulum öncesi ve kurulum sonrası olarak ayırmak gerekmektedir.

Kurulum Öncesi Maliyetler

Kurulum öncesinde ilk etap arazi keşfi ve arazi seçimidir. İşletmenin temiz bir su kaynağına yakın olması temel hedeftir. Çünkü su hayattır ve hayvanlarınızın suya ihtiyacı vardır. İkinci olarak işletmenizin inşa gideri kurulum öncesi maliyet oranını şekillendirmektedir. Hayvanlarınızın barınacağı alan betonarme bir yapı mı, prefabrik olarak kurulmuş bir yapı mı olacak? Kurulum öncesi diğer bir maliyet ise çiftlikte kullanılan ekipman gideridir.

Kurulum Sonrası Maliyetler

Kurulum sonrası maliyetler işletmenin tercihine göre hayvanların temini, yemi, çiftlik bakıcısı, ilaç giderleri, su, elektrik, ısıtma ve benzeridir.

Prefabrik çiftlik kurulum maliyeti tamamen işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik tavuk çiftliği fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir