Prefabrik Tavuk Çiftlikleri

Prefabrik Tavuk Çiftlikleri

Prefabrik tavuk çiftlikleri firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Salma tavukçuluk ile organik yumurta üretimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet sağlanmaktadır.

Prefabrik yapı elemanları üretimi ve montaj işlemleri alanında 1996 yılından günümüze, Avrupa Birliği Standartlarına uygun hizmet vermekteyiz. Prefabrik tavuk kümesi projeleri hazırlayarak, yumurta tavukçuluğu ve tavuk besiciliği yapanlara kümes binası tedarik ediyoruz.

Prefabrik yapıların dayanıklı ve ekonomik oluşu, tavuk kümesi sektöründe de tercih edilmesini sağlamıştır. Tavukçuluk sektöründe Betonarme Prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar diğer yapılara göre daha az etkilenir.

Betonarme prefabrik yapı elemanları kullanarak, modern kümeslerin yapılmasını sağlıyoruz. Kümes içerisindeki tavukların, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için prefabrik yapılarımız, terleme yapmadığı için nem ve rutubet oluşumunu önlemektedir.

image

Tavuk çiftliğinin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Salma tavukçuluk mu, kümes tavukçuluğu mu yoksa et tavukçuluğu mu yapacaksınız? Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz.

Prefabrik tavuk çiftlikleri maliyeti belirlenen modellere ve metrekareye göre belirlenmektedir. Çiftliğin kurulacağı arazi alımı, çiftlik türü seçimi, ekipman türü, beslenilecek tavukların alınması, tavuk yemi, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik tavuk kümesi modelleri için projelendirme yapıyoruz. Tavuk kümesi tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme çalışmları yapıyoruz. Prefabrik tavuk kümesinin kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz. Prefabrik tavuk kümesi yapılarının kurulum süreleri, kümesin büyüklük durumuna göre değişmektedir.

image

Prefabrik tavuk kümesi kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız bizden prefabrik tavuk kümesi fiyatları almadan karar vermeyiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir