prefabrik tavuk kümesi

Prefabrik Tavuk Kümesi

Prefabrik Tavuk Kümesi, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Salma tavukçuluk, kümes tavukçuluğu ile organik yumurta üretimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet sağlamaktayız.

Hayvanlar üretimde kullandığımız en önemli canlılardır. Bu nedenle de prefabrik kümes kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız prefabrik tavuk kümesi seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Hayvanlar için hijyenik ortamın oluşturulması ve onlara konfor sağlayabilmeniz için kullanılan malzemeden tutunda alanın özelliğine varıncaya kadar her şey büyük öneme sahiptir.

prefabrik tavuk kümesi

Tavuk yetiştiriciliğinde kurulacak çiftliğin temelini kümes oluşturur. Ve kümesin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Salma tavukçuluk mu, kümes tavukçuluğu mu yoksa et tavukçuluğu mu yapacaksınız? Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanı, hem kapalı alana yetecek kadar, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

Prefabrik kümes kurulumunda meydana gelecek olan maliyet kullanılacak ekipmanlara ve alınacak tavuk cinslerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Prefabrik tavuk kümesi fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz. Tavuk çiftliği nasıl kurulur maliyeti ne kadardır diye düşünmeyin. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım.

Anahtar teslimi projeler üretmekteyiz. Prefabrike betonarme kümes, tavuk çiftliği maliyeti için +90 216 491 44 83 veya info@gurtes.com.tr adresinden mail olarak talep bildirebilirsiniz.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir