Prefabrik Üretim Tesisi

Prefabrik Üretim Tesisi

Prefabrik üretim tesisi inşaatı genellikle prefabrik beton ve prefabrik çelik ile yapılmaktadır.

Çelik konstrüksiyon zaman açısından prefabrik imalat ile paraleldir. Ancak betonarmeyle karşılaştırıldığında inşaat maliyeti, daha az yangına dirençli olması, bakım maliyetleri açısından dezavantaja sahiptir.

Betonarme prefabrik imalat hem zaman hem de kalite açısından daha fazla avantaja sahiptir. Boşluklu ve ön germeli elemanlarla çimentodan, demirden, kalıptan ve işçilikten tasarruf sağlanmaktadır. Prefabrik beton yapı sistemlerinde kalıbın bir kez kurulması ile seri bir üretim sağlanmaktadır.

Beton kalitesinin yüksekliği ve özellikle ön germe işleri daha fazla yüklerin taşınmasını ve daha büyük açıklıkların geçilmesini sağlar. Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Yine bu nedenle iyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür.

Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilmektedir. Ayrıca prefabrik tesislerin ihtiyaç duyduğu tavan vinci için çözümler sunar. Bodrumlu, ara katlı yapılar bu yöntemle rahatça yapılabilmektedir. Dahası binaların yapım süreleri kısalmaktadır.

image
image
image
image
image
image
image
image
Prefabrik beton yapı sistemleri;

Bir tesisin kurulumunda hızlı ve pratik kurulum gerçekleştirmenin en doğru ve güvenilir yoludur. İlk olarak tesisinizin yapmayı düşündüğünüz imalata uygun olarak yerleştirilmesi ve projelendirilmesi gerekir. Projenin tamamlanmasından sonra prefabrik yapı için üretime geçilmektedir. Kurulumdan teslim aşamasına kadar yanınızda olan firmamız tesisin üretime geçtiği ana kadar sizlere hizmet vermektedir.

Prefabrik yapı sistemleri yalnızca üretim tesislerinde değil inşat sektörü içerisine giren her yapıda kullanılmaktadır. Okul, hastane, depo, sosyal tesis, otopark, restoran, çiftlik ve şantiye gibi geniş bir kategoride kullanılmaktadır.

Prefabrik üretim tesisi projeleri hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. Tek katlı ya da çift katlı üretim tesisi modellerini firmamızda bulabilirsiniz. Tesisin büyüklük, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

Önceliğimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Prefabrik üretim tesisi inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan Gürtes İnşaat; projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Prefabrik üretim tesisiyle ilgili müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir