Prefabrik Yapı Fiyatları

Prefabrik yapı;  binayı oluşturan yapısal sistemin, belirli noktalarından bileşenlere ayrılmış olarak fabrika ortamında üretilmesi ve bir koordinasyon planı dâhilinde şantiyeye nakledilerek birleştirilmesidir. Prefabrik yapılar tek katlı olarak inşa edilebildiği gibi iki katlı olarak da inşa edilebilir.

Prefabrik yapı sistemiyle fabrika inşaatları, prefabrik depolar, prefabrik çiftlikler, prefabrik hastaneler, prefabrik sanayi yapıları, prefabrik festival ve organizasyon tesisleri çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir.

Prefabrik yapı fiyatları sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Değişken birçok unsur bulunmaktadır. Öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Altyapı durumu, yapılacak yapının hangi sektörde hizmet vereceği ve fabrika inşasında kullanılacak malzeme önemlidir.

Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü altyapı durumu, kullanılacak malzeme, yapının yüksekliği, tek seferde direksiz geçilmesi, istenen aralık gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır. Prefabrik yapı fiyatları projeye ve konumuna göre değişiklik göstermektedir.

Prefabrik Yapı Fiyatları
Prefabrik Yapı Fiyatları
Prefabrik Yapı Fiyatları

Prefabrik yapı maliyetleri hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir.

Prefabrik yapı inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik yapı fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir