Prefabrik Yemekhane

Prefabrik Yemekhane

Prefabrik yemekhane binaları şantiyelerde, fabrikalarda, hastanelerde, sosyal tesislerde, belediye aş evleri vb. mekanlarda yemek yeme ihtiyacının karşılanması için kullanılmakta ve uluslararası standartlarda hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Prefabrik yemekhane binaları ses ve ısı izolasyonu açısından yüksek seviyededirler. Geniş açıklıklı mekânlar olmaları nedeniyle, statik açıdan detaylı incelemeleri yapılmalıdır. İstenildiği zaman sökülüp, kurulumu profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilebilen modüler yapılardır.

image

İstenilen ölçülerde projelendirme, üretim ve montaj yapılmaktadır. Tek katlı ve iki katlı planlarda istenilen büyüklükte projelendirilip üretilen prefabrik yemekhaneler uluslararası standartlara sahiptir. Kileri, mutfağı, yemek salonu, masa yerleşim alanları, havalandırma sistemi ve lavabolarıyla kullanıcı sayısına göre özel projelendirilmektedir.

Prefabrik yemekhaneyi oluşturan yapı elemanlarının, ön üretimleri tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Yerinde kurulum yapılan yemekhane yapısı kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Prefabrik yemekhaneler personel sayısına bağlı olarak farklı büyüklüklerde tasarlanabilmekte ve kısa sürede üretim ve montajı gerçekleştirilebilmektedir.

İhtiyacınıza uygun kişi sayısını bize ulaştırıp proje talebinde bulunabilirsiniz. Gürtes İnşaat olarak ön üretimli yapılar alanında 25 yıla varan uzmanlığımızla projenize ve bütçenize en uygun yemekhane yapısını önerelim. On kişiden başlayarak binlerce personelin görev aldığı dev projelere varana kadar yemekhane yapıları üretiyoruz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir