Soğuk Hava Deposu Kurulum Maliyeti

Soğuk Hava Deposu Kurulum Maliyeti

Soğuk hava deposu kurulum maliyeti yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Bu nedenle projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Prefabrik soğuk hava deposu tüm gıdaların, kimyasal ya da medikal ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkân veren, de-monte panellerden oluşan yapılardır.

Soğuk hava depolarında prefabrik malzemelerin tercih edilmesinin en önemli nedeni kısa süre içerisinde kurulumun gerçekleştirilebilmesidir. Ayrıca fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu ve uzun ömürlü olması gibi avantajlar sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik soğuk hava deposu kurulumunda kullanılan destek elemanları, duvar ve çatı sistemleri, paneller, soğutma üniteleri ve diğer tüm parçalar, firmamız tarafından üretilmektedir. Soğuk hava deposu sistemlerini üretirken ve kurulumunu yaparken uzun ömürlü olmasını sağlayacak malzemeler kullanılmaktadır.

Firmamızda ihtiyacınıza yönelik istenilen özellik, kapasite ve boyutlarda soğuk hava deposu tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. Talep edilen depo sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo projeleri hazırlanmaktadır.

image
image
image
image
image
image

Soğuk Hava Deposu Kurulum Maliyeti

Soğuk hava deposu maliyeti işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulan tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Soğuk hava deposu kurulum maliyeti; depo büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, kullanılan malzemeye,  zemin etüt raporuna, altyapı durumuna göre değişmektedir. Bununla birlikte bulunulan bölge, iklim koşulları, kullanılan soğutucu panel türleri ve sayısı da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Maliyet hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleşmektedir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Soğuk hava depoları uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Gıda sektörünün birçok alanı ve hastane, laboratuvar süper – hiper marketler gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir. İstenilen ölçüde üretilmekte ve kurulmaktadır.

Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir