Soğuk Hava Deposu Maliyeti Hesaplama

Soğuk Hava Deposu Maliyeti Hesaplama

Soğuk hava deposu maliyeti hesaplama işlemi yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre yapılmaktadır.

Prefabrik soğuk hava deposu tüm gıdaların, kimyasal ya da medikal ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkân veren, de-monte panellerden oluşan prefabrik yapılardır.

Depo yapımında prefabrik yapıların tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi kısa süre içerisinde kurulumun gerçekleştirilebilmesidir. Ayrıca fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu ve uzun ömürlü olması gibi avantajlar sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

Mali kayıpların önlenmesi ve ürünün sağlıklı kalmasını sağlamak için soğuk hava depolarına ihtiyaç duyulmaktadır. Son teknoloji kullanılarak üretilen depolar sandviç panellerden oluşmaktadır. Farklı ölçülerde üretilmekte dahası mükemmel izolasyonu sayesinde daha çok verim alınmaktadır.

Prefabrik soğuk hava depoları gıda sektörünün birçok alanına ek olarak hastane, laboratuvar süper – hiper marketler gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir. İstenilen ölçüde üretilmekte ve kurulmaktadır.

image
image
image
image
image

Soğuk Hava Deposu Maliyeti Hesaplama

Soğuk hava deposu maliyeti işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulan tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Soğuk hava deposu maliyeti hesaplama işleminde birbirinden farklı etkenler rol oynamaktadır. Bu nedenle projenizin kapsamı ve ihtiyaçlarınız maliyeti etkilemektedir.

Maliyet; depo büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, kullanılan malzemeye,  zemin etüt raporuna, altyapı durumuna göre değişmektedir. Bununla birlikte bulunulan bölge, iklim koşulları, kullanılan soğutucu panel türleri ve sayısı da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Yatırımcının talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.  Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve deneyimli çalışanlarımıza ek olarak bütçe dostu fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Kullandığımız malzemenin ve üretim aşamalarının AB standartlarında olmasına önem veriyoruz.

Gürtes İnşaat yetkililerine ulaşarak yapıların tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları ve ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir