Soğuk Hava Deposu Projeleri

Soğuk Hava Deposu Projeleri

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre prefabrik yapılar üretmekteyiz. Prefabrik soğuk hava deposu projeleri için çalışmalar yaparken, ürün türlerine göre farklı alanlar oluşturmaya çalışıyoruz.

Prefabrik soğuk hava deposu tüm gıdaların, kimyasal ya da medikal ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkân veren, de-monte panellerden oluşan prefabrik yapılardır.

Depo yapımında prefabrik yapıların tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi kısa süre içerisinde kurulumun gerçekleştirilmesidir. Ayrıca fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu ve uzun ömürlü olması gibi avantajlar sağlandığından sıkça tercih edilmektedir.

image

Soğuk hava deposu talepleri için projeler hazırlamaya başlamadan önce uzman ekiplerimiz, ön keşif çalışmaları yapmaktadır. Keşif ve ölçülendirme yaptıktan ve çevresel etkenleri belirledikten sonra projelendirme aşamasına başlanmaktadır.

Prefabrik soğuk hava deposu projeleri; işletmecilerin belirttiği özellikler ve tercihler dikkate alınarak projenin amacına uygun bir biçimde tasarlanmaktadır. Projede tasarlanan prefabrik üst yapı elemanları önce fabrikada yüksek kalite ve kontrol standartlarına uygun üretilmekte; daha sonra nakliyesi yapılmaktadır. Arazideki alt yapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra projeye uygun bir biçimde montajı tamamlanıp yatırımcıya teslim edilmektedir.

Projelerimizde, depoda bulundurulması istenilen ürün türüne göre soğutucu panel planlamaları yapılmaktadır. Soğutucu paneller, kolay montaj edilebilir ve gerektiğinde sökülebilir olarak üretilmektedir. Paneller dayanıklı ve en iyi ısı izolasyonu sağlayan malzemelerdir.

Kullandığımız tüm panel türleri uluslararası standartlara uygun olarak belirlenmekte ve üretilmektedir. Ayrıca soğuk hava depolarının enerji tasarrufu sağlayabilmesi için; depo büyüklüğüne göre farklı kalınlık özelliklerine sahip panel seçeneklerini kullanmaktayız.

image

Soğuk hava deposu projeleri yatırımcının istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. İhtiyacınıza yönelik istenilen özellik, kapasite ve boyutlarda soğuk hava deposu tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. Deponuzun büyüklük, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

Aklınızdaki fikirleri geliştirmek ve bizlerin yaratıcı fikirlerini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir