Soğuk Hava Deposu Yapım Maliyeti

Soğuk Hava Deposu Yapım Maliyeti

Soğuk hava deposu yapım maliyeti yapacağımız yapıya, projelendirme çalışmalarına ve işletmecinin tercihlerine göre hesaplanmaktadır.

Türkiye’de prefabrik yapı sistemlerinin gelişmeye başlamasıyla birlikte prefabrikasyon birçok yapı türünde tercih edilmeye başlanmıştır. Prefabrik yapılara artan bu ilginin sebebi güvenlikli, dayanıklı ve daha düşük maliyette olmasıdır.

image

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte prefabrik depolar; tüm gıdalar, kimyasal ya da medikal ürünler için endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Depo yapımında prefabrik yapıların tercih edilmesinin nedenleri fiyat avantajı, kısa sürede kurulum, malzeme tasarrufu sağlamasıdır. Bu yöntem dolayısıyla projenizin gecikmesine neden olan olumsuz hava koşulları ortadan kalkmaktadır. Ayrıca fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç göstermektedir.

Soğuk Hava Deposu Yapım Maliyeti

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik soğuk hava deposu maliyetleridir. Prefabrik depo inşaatında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda seri olarak üretilmektedir. Seri üretim yaptığımız için malzeme maliyetini düşürmekte ve böylece müşterilerimize uygun fiyat teklifi sunmaktayız.

Soğuk hava deposu yapım maliyeti; depo büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, kullanılan malzemeye,  zemin etüt raporuna, altyapı durumuna göre değişmektedir. Bununla birlikte bulunulan bölge, iklim koşulları, kullanılan soğutucu panel türleri ve sayısı da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

image

Maliyet hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir.

Prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize depo yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik depo hangar yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir