Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Deposu

Prefabrik soğuk hava deposunun tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisi kısa süre içerisinde kurulumun gerçekleştirilebilmesidir.

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre prefabrik yapılar üretmekteyiz. Prefabrik soğuk hava deposu proje çalışmaları yaparken, ürün türlerine göre farklı alanlar oluşturmaya çalışıyoruz.

Prefabrik soğuk hava deposu talepleri için projeler hazırlamaya başlamadan önce uzman ekiplerimiz, kurulum yapılacak olan yerde ön keşif çalışmaları yapmaktadır. Keşif ve ölçülendirme yaptıktan ve çevresel etkenleri belirledikten sonra projelendirme aşamasına başlıyorlar.

Tüm çevresel etkenler hesaplanarak hazırlanan projeye göre prefabrik yapı malzemelerinin üretimlerine fabrikamızda seri üretim sistemi ile başlıyoruz. Prefabrik soğuk hava depo kurulumunda kullanılacak olan destek elemanları, duvar ve çatı sistemleri, paneller gibi tüm parçalar, firmamız tarafından üretilmektedir.

Prefabrik soğuk hava deposu kurulumu için müşterimiz zemin yapısını hazırladıktan sonra üretmiş olduğumuz yapı malzemelerinin yerinde montajını yaparak, depoyu kullanılabilir duruma getiriyoruz.

Projelerimizde, depoda bulundurulması istenilen ürün türüne göre soğutucu panel planlamaları yapıyoruz. Soğutucu paneller, kolay montaj edilebilir ve gerektiğinde sökülebilir olarak üretilmektedir. Paneller dayanıklı ve en iyi ısı izolasyonu sağlayan malzemelerdir.

Prefabrik soğuk hava depolarında kullandığımız tüm panel türleri uluslararası standartlara uygun olarak belirlenmekte ve üretilmektedir. Endüstriyel paneller, soğuk hava depolarında ürünün özelliklerini kaybetmeden uzun süre sağlıklı saklanması için en iyi çözümleri oluşturmaktadır.

Prefabrik soğuk hava depolarının fiyatları, depo büyüklük durumuna, depo iç bölüm yapısına, kullanılan malzemeye, bulunulan bölgeye, iklim koşullarına, kullanılacak olan soğutucu panel türlerine ve sayısına göre değişmektedir.

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlamaktadır.

Firmamız, prefabrik soğuk hava deposu sistemlerini üretirken ve kurulumunu yaparken uzun ömürlü olmasını sağlayacak dayanıklı malzemeler kullanmaktadır.

Prefabrik soğuk hava deposu hakkında daha detaylı bilgi almak için Gürtes İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

image
image
image
GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir