süt inekciligi ciftlik projeleri

Süt İnekçiliği Çiftlik Projeleri

Süt İnekçiliği Çiftlik Projeleri proje uygulama sahası ve proje de belirtilen hayvan adetine göre Açık tip Büyükbaş Ahırıkapalı tip Büyükbaş Ahırıyarı kapalı tip Büyükbaş Ahırı olarak guruplara ayrılmaktadır.

Genel de Kapalı Tip Büyükbaş Ahır projeleri pek tercih edilmemektedir. Sebebi tam hijyenik ortamlar sağlaması çok sıkıntılı süreç olup, her hangi bir hastalık evresinde tüm hayvanların bu hastalıklardan etkilenmesi yüksek olasılık oluşturduğundan kaynaklanmaktadır. Yeni nesil Hayvan Ahırları Açık Tip veya Yarı Açık Tip Hayvan Ahırı sistemleridir. Bu proje genel olarak sağmal hayvan besiciliği için kullanılmaktadır.

Bilecik Günyarık Köyü Süt İnekçiliği Çiftlik Projeleri

Prekast Betonarme Süt İnekçiliği Çiftlik Projeleri olarak planlamış olduğumuz tasarımımız taahhüt işlerini ve müteahhitliğini firmamız gerçekleştirmiştir.

Aşağıda hafriyat aşamasından günümüze kadar tüm süreçlerin resimlerini incelemenizi isteriz. Arazi meyilli oluşundan dolayı vaziyet planı kullanım alanlarının düz bir şekilde oluşumu sağlanmıştır.

Firmamız her türlü hayvancılık işletmelerinin planlanması, fizibilite oluşturulması, projelendirilmesi, anahtar teslimi yapılması, yapımlarının organize edilmesi, kredi/finansman ve yatırım programlarının yapılması, yönlendirilmesi, yönetilmesi işleriyle ilgilenir.

Dilerseniz sadece projelendirme hizmetini bizden alır, inşaatı kendiniz yaparsınız veya anahtar teslimi tüm proje taahhüt işini bize verirsiniz. Anahtar teslimi bir çiftlik istediğinizde, projelendirme aşamasından sonra inşaat ekibimiz işe başlar ve en kısa zamanda modern, kaliteli ve en uygun maliyetle tesisinizi teslim ederiz.

logo-2 (1)
GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC.
LTD. ŞTİ

Merkez:
Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad. Meşru Sok.
No:3/A Pendik İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 83 Pbx.
Fax:   +90 216 483 18 54
Email: info@gurtes.com.tr

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir