prefabrik tavuk kümesi

Tavuk Kümesi Prefabrik

Gürtes-Betosan Tavuk Kümesi Prefabrik projelendirme ve taahhüt işlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle Tavukçuluk sektöründe alternatif yapılara istinaden Betonarme Prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir.

Tavuk yetiştiriciliğinde kurulacak çiftliğin temelini kümes oluşturur. Ve kümesin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Salma tavukçuluk mu, kümes tavukçuluğu mu yoksa et tavukçuluğu mu yapacaksınız? Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanı, hem kapalı alana yetecek kadar, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

prefabrik tavuk kümesi

Prefabrik Kümes, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Hayvanlar üretimde kullandığımız en önemli canlılardır. Bu nedenle de prefabrik kümes kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız prefabrik tavuk kümesi seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Prefabrik tavuk kümesi için bizler ile iletişime geçiniz. Tavuk çiftliği nasıl kurulur fiyatları ne kadardır diye düşünmeyin. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım.

Anahtar teslimi projeler üretmekteyiz. Prefabrike betonarme kümes, tavuk çiftliği maliyeti için +90 216 491 44 83 veya info@gurtes.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik Tavuk Kümesi Kurmak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar;

Prefabriğin büyüklüğü ve kullanılan malzemenin kalitesi,

Prefabriğin iç ve dış yalıtım seviyesi ile izolasyonu,

Kullanılan pencere adedi ve pencerelerde ki camın kalitesi,

İç dizaynda folluklar, yumurtalıklar, suluk ve yem sistemleri,

Çiftliği kurmak istediğiniz bölgenin mevsimine göre, ısıtma sistemi kurulup kurulmayacağıdır.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir