Tavuk Üretme Çiftlikleri

Tavuk Üretme Çiftlikleri

Tavuk üretme çiftlikleri projelendirme ve taahhüt işlerini Gürtes-Betosan gerçekleştirmektedir.

Gürtes İnşaat olarak Prefabrik yapı elemanları üretimi ve montaj işlemleri alanında 1996 yılından günümüze, Avrupa Birliği Standartlarına uygun hizmet vermekteyiz. Prefabrik tavuk kümesi projeleri hazırlayarak, tavuk besiciliği, yumurta tavukçuluğu ve salma tavukçuluk yapanlara kümes binası tedarik ediyoruz.

Prefabrik yapıların dayanıklı ve ekonomik oluşu, tavuk kümesi sektöründe de tercih edilmesini sağlamıştır. Özellikle tavukçuluk sektöründe Betonarme Prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Ortamda oluşan asidik havadan betonarme prefabrik yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir.

Betonarme prefabrik yapı elemanları için uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern kümeslerin yapılmasını sağlıyoruz. Kümes içerisindeki tavukların, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için prefabrik yapılarımız, terleme yapmadığı için nem ve rutubet oluşumunu önlemektedir.

image
image

Tavuk çiftliğinin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanı, hem kapalı alana yetecek kadar, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

Prefabrik tavuk üretme çiftlikleri maliyeti belirlenen modellere ve metrekareye göre belirlenmektedir. Çiftliğin kurulacağı arazi alımı, çiftlik türü seçimi, ekipman türü, beslenilecek tavukların alınması, tavuk yemi, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri gibi birçok etken maliyet oranını şekillendirmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik tavuk kümesi kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız bizden prefabrik tavuk kümesi fiyatları almadan karar vermeyiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir