Tek ve Çok Katlı Sanayi Yapıları

Tek ve çok katlı sanayi yapıları inşaatı konusunda  firmamız kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Prefabrik yapı;  binayı oluşturan yapısal sistemin, belirli noktalarından bileşenlere ayrılmış olarak fabrika ortamında üretilmesi ve bir koordinasyon planı dâhilinde şantiyeye nakledilerek birleştirilmesidir.

Çeşitli türleri bulunan bu tip yapıların bir tanesi beton prefabrik yapı olarak bilinmektedir. Bu yapılar beton üretimi sonucu oluşmakta ve içerisinde güçlendirmek amacı ile donatı bulunmaktadır. Bundan dolayı betonarme prefabrik elemanlar olarak da adlandırılmaktadır.

image

Prefabrik tek ve çok katlı sanayi yapıları nın en önemli avantajı büyük açıklıkların geçilebilmesidir.

Montajın kolay hale gelmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği yanında özellikle zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

Prefabrik sanayi yapıları; proje, üretim, nakliye, montaj yapım aşamalarından oluşmaktadır.

Prefabrik yapılar, yapıların projelendirilmesi ile başlamaktadır. Proje ofisinde her detayın değerlendirilmesi ve tasarlanması ile prefabrik yapının proje işlemi tamamlanır. Projesi tamamlanmış olan yapı için üretime geçilir. Nakliye aşamasında, prefabrik yapının, yerleştirileceği yere en güvenli ve sağlıklı şekilde taşınma işlemi gerçekleştirilir. Montaj aşamasında ise kurulacağı yere getirilen prefabrik yapı doğru şekilde ve kısa sürede montajlanarak teslim edilir.

image

Prefabrik sanayi yapıları fiyat politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projenin konumu, altyapı durumu, yapının yüksekliği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme fiyatlandırma için önemlidir.

Prefabrik yapılar kısa süreli ve ekonomik üretimleri, kolay şekilde monte edilme avantajları ile birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Başta sanayi yapıları olmak üzere depo, çiftlik, yemekhane, sosyal tesis, hastane, fabrika, otopark gibi kısaca birçok çeşitli endüstriyel yapı şeklinde görmek mümkündür.

Prefabrik sanayi yapıları seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak, fikirlerimizi öğrenmek için; Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir