Yağmur Tarım A.Ş Düzce OSB 32.000M2 Kapalı Alan Prefabrik Beton Fabrika İnşaatı

Yağmur Tarım A.Ş Düzce OSB 32.000M2 Kapalı Alan Prefabrik Beton Fabrika İnşaatı Anahtar Teslimi.

Prefabrike Fabrika ve endüstriyel beton yapı elemanları konusunda bilgi, deneyim ve tecrübe ile teknoloji ve inşaat mühendisliği statik tekniğini kullanarak, prefabrik beton fabrika inşaatları için yapı elemanları üretiyoruz.

Ard germe ve ön germe prefabrike beton yapı elamanları üretim teknolojisi sayesinde, güvenlikli yapılar ve deprem yönetmeliğine tam uyum sağlayan sağlam, ekonomik ve kullanışlı yapı elemanları konusunda teknolojiye sürekli yatırım yapıyoruz.

Prefabrik fabrika maliyetleri, alternatif olacak diğer uygulamalara göre çok ekonomiktir. Özellikle Prefabrik fabrika maliyetleri ilk yatırım anlamında düşük maliyet oluşturmasından sebep, yatırımcı dostu bir çözümdür.

Prefabrik yapan firmalar, genelde teknik anlamda alışa gelmiş sistemler üzerinde çalışmaktadır. GÜRTES alışa gelmiş Prefabrik beton üretim sisteminin dışında günümüzün bilgi ve teknolojisini kullanmaktadır.

Prefabrik fabrika m2 fiyatları, proje ye göre önemli derecede değişkenlik göstermektedir.

Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz yapı elemanları;
Prefabrik Kolon
Prefabrik Makas
Prefabrik Kiriş
Prefabrik Temel Soketleri
Prefabrik Dere
Prefabrik Aşık
Prefabrik Topuk Betonu
Prefabrik Duvar

Hizmet verdiğimiz bölgeler;

Alaplı prefabrik üreticisi, Zonguldak prefabrik üreticisi, Düzce prefabrik üreticisi, Sakarya prefabrik üreticisi, Kocaeli prefabrik üreticisi, Gebze prefabrik üreticisi, Dilovası prefabrik üreticisi, Pendik prefabrik üreticisi, Bolu prefabrik üreticisi, İstanbul prefabrik üreticisi, Şile prefabrik üreticisi, imes prefabrik üreticisi, makineciler osb prefabrik üreticisi, memerciler prefabrik üreticisi, İstanbul Anadolu yakası osb prefabrik üreticisi, GOSB prefabrik üreticisi, Güzelller Osb Prefabrik üreticisi, TOSB Prefabrik üreticisi, TAYSAD Prefabrik üreticisi, Kimyacılar OSB Prefabrik üreticisi

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir