Yalova Prefabrik

Yalova Prefabrik

Yalova prefabrik inşaat ve projelendirme yapı talepleriniz için Gürtes İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Son zamanlarda inşaat sektöründe prefabrik yapılara olan ilgi artmıştır. Prefabrik imalat ile gelişen teknoloji dolayısıyla; zamandan tasarruf edilmekte, alternatifler artmakta, insan hatasının en aza indirilmesine ek olarak kalitenin artması sağlanmaktadır.

Prefabrik inşaat ile yapılar modern teknoloji kullanımıyla kısa sürede üretilmekte; sonra kurulum yerinde kolay olarak monte edilmektedir. Ayrıca ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanmaktadır.

Boşluklu ve ön germeli elemanlarla çimentodan, demirden, kalıptan ve işçilikten tasarruf sağlanmaktadır. Dahası her türlü alana ve büyüklüğü göre üretilmektedir. Diğer yandan uzun ömürlü yapılar inşa edilmekte, hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Tüm bunlara ek olarak dört mevsim inşaat yapılmaktadır.

Prefabrik yapı sistemiyle; fabrika, depo, çiftlik, yemekhane, okul, spor salonu çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir. Ayrıca kümes, otopark, sanayi tesisleri, hangar, sosyal tesis yapılarında da prefabrik sitemler kullanılmaktadır.

image
image
image
image
image
image

Yalova prefabrik sektöründe adından söz ettiren Gürtes İnşaat; öncü ve güvenilir bir firma olarak İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Önceliğimiz prefabrik sektöründe müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Prefabrik yapı imalatı inşa edilen yapı türüne bağlı olarak şekillenmektedir. Prefabrik yapılar hayatı kolaylaştırabilen birçok tasarımlarda karşımıza çıkabilmektedir.

Talebinize göre uzman mimar ve mühendislerimiz çelik konstrüksiyon ya da prefabrik inşaat ile yapılarınızı tasarlanmaktadır. Prefabrik inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan firmamız; projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel ya da tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için; satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz. İşin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabiliriz hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir