Çelik Konstrüksiyon Depo

Çelik konstrüksiyon depo yapımı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Çelik yapılar konusunda yapım ve imalat teknikleri konusunda çelik taşıyıcıların üretimi ve tasarlanması ile ilgili statik projelendirme yapmak gerekir. Çelik konstrüksiyon taşıyıcılı sanayi tesisleri ve fabrika yapımı maliyetleri için lütfen bize danışın.

ÇELİK DEPO İNŞAATI NASIL YAPILIR?

Çelik konstrüksiyon depo yapımı konusunda mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz. Her türlü ihtiyaca hizmet edecek sanayi kuruluşları çeşitli özel tasarımlara sahip olabilmektedir. Bu gibi durumlarda standart veya özel tasarım çelik konstrüksiyon fabrikaları mühendislerimiz sizin için projelendirmektedir. Çelik projelendirme sonrasında mimari projelendirme ve cephe tasarım işleri de yapmaktayız.

Fabrika İnşaatı Proje Aşaması Nasıl Gerçekleşmektedir?

Fabrika inşaatı maliyeti öncelikle çelik yapıyı projelendirerek yapılmaktadır. Fabrika inşaatı yapan firmalar proje üzerinden maliyetlendirme yapmalıdır. Fabrika inşaatı için gerekli projeler;

  • AutoCAD Proje Çizimi ( AutoCAD proje çizimi fiyatı için lütfen bizi arayın )
  • Çelik Statik Proje Çizimi( SAP 2000 Çelik statik proje çizimi fiyatı için lütfen bizi arayın ). Statik proje çizimi için fabrika büyüklüğüne göre minimum 1 haftadan başlayan termin sürelerimiz mevcuttur.
  • 3 Boyutlu Mimari Proje Çizimi ( Mimari proje fiyatı için lütfen bizi arayın )

AutoCAD projesi çizimi, satik projesi çizimi ve hesaplamaları, 3 boyutlu mimari proje çizimi sadece ağır çelik statik projesi üzerine tecrübeli olan inşaat mühendislerimiz tarafından yapılmakta ve imzalanmaktadır.

Lütfen statik proje çizimi ve hesabı yapılmamış fabrika projelerine itibar etmeyiniz.

Çelik Konstrüksiyon Depo Yapımı Maliyeti Nedir?

Çelik konstrüksiyon depo maliyetleri için müşteri ile ilk görüşmeden sonra Avan proje çizimi yapılır. Avan proje üzerinden fabrika çelik konstrüksiyon konsepti belirlenir ve değişiklikler, eklemeler, çıkarmalar üzerinde uzlaşılır. Avan proje çizimi ile birlikte yapı birimleri ortaya çıkar ve tonaj ve metraj hesaplanarak çelik konstrüksiyon fabrika maliyeti hesabı yapılır. Proje konsepti üzerinde anlaşıldıktan sonra ise Uygulama projesi aşamasına geçilir. Çok iyi çizilmiş Avan projeler uygulama projesi olarak kullanılabilmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Depo Nasıl Yapılır?

Uygulama projesi çizilen çelik konstrüksiyon depo inşaatına temel kazma ve düzeltme işlemleri ile başlanır. Temele projedeki yerlerine göre çelik kolonların oturacağı flanşlar yerleştirilir. Depo yapımı çelik kolonların dikilmesi ile devam eder. Çelik konstrüksiyon üzerine genelde A çatı denilen sistem uygulanarak çelik konstrüksiyon fabrika çatısı vinç yardımı ile yerleştirilir. Farklı çatı sistemleri de mevcuttur.

Depo çelik konstrüksiyonu iskeleti böylece tamamen oluşmuş olur. Depo dış cephe kaplaması istenilen malzemeden yapılabilmektedir. Genelde trapez sac tercih edilmektedir. Isı yalıtımı olması istenen fabrikalarda ise sandviç panel ürünleri kullanılmaktadır. Depo çatısında ise genellikle sac tercih edilir. Aralara şeffaf paneller atılarak gün ışığının kullanılması sağlanır.

ÇELİK DEPO MALİYETLERİ

Yaptırmak istediğiniz çelik fabrika maliyetleri için bazı bilgileri bize iletmeniz durumunda tam fiyat teklifini sizlere ortalama 3 gün içerisinde iletiyoruz. Çelik konstrüksiyon fabrika yapımı maliyeti talep etmek için lütfen aşağıdaki bilgileri bize iletiniz;

  1. Yapılacak depo nun Eni ve Boyu,
  2. Yapılacak deponun yan Kolon yüksekliği,
  3. Yapılacak deponun Mahya yüksekliği,
  4. İçeride gezer vinç kullanılıp kullanılmayacağı,
  5. Tercih ettiğiniz çatı ve duvar kaplama malzemeleri,
  6. Otomatik kapı vb. özel istekler

Depo inşaatı maliyeti, depo inşaatı yapan firmalar, depo inşaatı nasıl yapılır, çelik depo inşaatı, depo bina yapımı, depo çatı sistemleri ve genel olarak depo inşaatları gibi konularda destek almak ve anahtar teslim depo yaptırmak için lütfen bizi arayın;

info@gurtes.com.tr

Notunuz alındıktan kısa süre sonra mühendislerimiz teknik bilgilendirme amaçlı size ulaşacaktır.

Çelik Konstrüksiyon Depo Yapımı

Yaptırmayı düşündüğünüz fabrika boyutlarını bize bildirdiğiniz takdirde bir hafta içerisinde size 3D çizim ve fiyat bilgisi verilecektir. email: info@gurtes.com.tr

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir