prefabrik ahır

Prefabrik Ahır

prefabrik ahır

Hayvanlar üretimde kullandığımız en önemli canlılar, bu nedenle de prefabrik ahır kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız prefabrik ahır seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Hayvanlar için hijyenik ortamın oluşturulması ve onlara konfor sağlayabilmeniz için kullanılan malzemeden tutunda alanın özelliğine varıncaya kadar her şey büyük öneme sahiptir.

Firmamız bu anlamda sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir bu nedenle de hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrike ahır projelerinde projelendirme de önemlidir. Bu anlamda bizden talep edilen proje mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Prefabrik ahırların sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu da sizin hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan yaratılması noktasında önemlidir.

Firmamız ihtiyacınız olan prefabrik ahır konusunda size en hızlı en kaliteli ve en güvenli hizmeti en kısa süre içerisinde sağlayabilecektir. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Tel:   +90 216 491 44 83 Pbx.

Prefabrik Ahırların Avantajları Nelerdir?

 

  1. Prefabrik ahır kurulumunda kullanılan yapı elemanlarının tamamının yüksek kalite ve denetimle standartlara uygun olarak üretilmesi.
  2. Prefabrik üretim teknolojisi ile geniş açıklıkların kolonsuz geçilmesi sayesinde daha fazla alana sahip olunur, işletmecinin arazisinden maksimum faydalanması sağlanır.
  3. Prefabrik beton çiftlik elemanları hayvanlardan gelecek darbelere, gübre birikimine, temizlik ve dezenfeksiyon sırasında maruz kalacağı ilaçlı su ve çeşitli kimyasal maddelere, oldukça dayanıklıdır.
  4. Prefabrik yapıların maliyetinin düşük olması sayesinde, işletme sermayesinden başlangıçta kazanç sağlanır.
  5. Betonarme prefabrik cephe panelleri sayesinde ısıtma giderlerinden tasarruf edilir.

PREFABRİK HAYVAN ÇİFTLİĞİ YAPIM AŞAMALARI NELERDİR?

 

1) PROJE

Yatırımcının, prefabrik ahır yaptırmayı planladığı arazinin büyüklüğüne ve konumuna, içerisinde bulunacak hayvan sayısına, bu hayvanların cinsinin ihtiyaçlarına yeterli gelecek şekilde projenin oluşturulması.

2) ÜRETİM

Prefabrik üst yapı elemanlarının projeye uygun olacak şekilde fabrikada yüksek kalite ve kontrol standartlarında üretimine geçilmesi ve ahır inşaatının yapılacağı arazi üzerindeki alt yapı çalışmalarına başlanması.

3) NAKLİYE

Fabrikada projeye tamamen uygun üretilmiş üst yapı prefabrik elemanlarının fabrikadan, şantiye sahasına gönderilmesi.

4) MONTAJ

Alt yapı çalışmaları tamamlanan araziye, prefabrik üst yapı elemanlarının projeye uygun ve hızlı bir biçimde montajının tamamlanıp yatırımcıya teslim edilmesi.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC.
LTD. ŞTİ

Merkez:
Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad. Meşru Sok.
No:3/A Pendik İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 83 Pbx.
Fax:   +90 216 483 18 54
Email: info@gurtes.com.tr

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir