Betonarme Prefabrik

Betonarme Prefabrik

Firmamız betonarme prefabrik inşaatı konusunda  kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir. Gürtes İnşaat olarak 1996 yılından günümüze inşaat sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

İnşaat yapım yöntemi olarak prefabrikasyon en genel tanımıyla, herhangi bir malzemeden oluşan yapı elemanlarının fabrika ortamında seri bir şekilde üretiminin ardından, üretilen bu elemanların fabrika ortamından şantiyeye taşınması ve elemanların montajıyla biten süreç olarak tanımlanabilir.

Betonarme prefabrik yapı büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapıların inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı olarak tanımlanabilir.

Gelişmiş ve endüstriyelleşmiş ülkelerde, bina projelerinin yapım sürecinde prefabrik betonarme yapı elemanları yaygın olarak kullanılmaktadır.

Proje toplam maliyetinin azaltılması, projenin hızlı bir şekilde tamamlanması, yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanması, malzeme israfının azaltılması, modülarizasyon ve standardizasyon olanaklarının arttırılması, dört mevsim inşaat yapılabilmesi ve şantiyede meydana gelebilecek olan iş kazası sayısının önemli ölçüde azaltılabilmesi betonarme prefabrik yapıların oldukça popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Betonarme Prefabrik
Betonarme Prefabrik

Betonarme prefabrik yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden çok daha kısa sürede teslim edilebilir. İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik yapılar ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Betonarme Prefabrik Maliyeti istenilen yapı türü, yapının yüksekliği, projenin konumu, altyapı durumu ve kullanılacak malzemeye göre şekillenir.

Betonarme Prefabrik yapıların uygulama alanları her geçen gün genişlemektedir (Fabrika, Depo, Çiftlik, Okul, Bina, Menfez, Köprü, Duvar İmalatları, Spor Tesisi, İstinat Duvarı vb. ).

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Beton prefabrik yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir