1996 - GÜRTES ISI İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

İki mühendis tarafından sermayesiz kurulan bir firmayız. 1996 Yılında Doğalgaz, mekanik tesisat ve elektrik sistemleri konusunda faaliyet göstermek maksadı ile ticari hayatımıza başladık.

2011 - Çelik Konstruksiyon Fabrika İnşaatları Sektöründe GÜRTES

Aylık 600 ton çelik işleme tesisi yatırımı
2011 Yılından günümüze Ağır ve Hafif çelik konusunda uzmanlaşan ve tüm yatırımını tamalayan GÜRTES, günümüze kadar imzasını taşıyan bir çok fabrika inşaatı ve konut sektöründe Çelik konstruksiyon projelendirme imalat ve taahhüt işleri gerçekleştirmiştir.

2007 - Doğalgaz, Mekanik Sistemler ve Enerji Sistemlerin den İnşaat sektörüne giriş.

İstanbul Beykoz Kandilli Konakları Yapım işi
Senar inşaatın Kandilli konakları projesi kapsamında inşaat, mekanik sistemler ve elektrik sistemleri konusunda işin anahtar teslimi yapım işi GÜRTES tarafından gerçekleştirilmiştir

2013 - Hafif Çelik ve Prefabrikasyon Yapı Sektöründe GÜRTES

Kuzey Irak Zaho Mülteci Kampı Yapım İşi.
Kuzey Irak Zaho bölgesinde Suriyeli vatandaşların barınması için 2500 3x9Mt ebatlarında yaşam mahalleri ve sosyal alanları yapım işi GÜRTES tarafından gerçekleştirilmiştir.

KURULUŞ BİLGİLERİMİZ

Kuruluş : 1996
Vergi Dairesi : Pendik
Vergi Numarası : 449 026 33 28
Ödenmiş Sermayesi : 5.000.000,00 TL
Ortalama Çalışan Sayısı: 45
Ticaret Sicil No : 578222
Mersis No: 0-449-026-3328-00012
GÜRTES, İnşaat sektöründe yapısal mimari ve uygulamalarda konusunda teknolojik çalışmalar yürüten bir firmadır. GÜRTES aynı zamanda kendi alanında uzmanlaşmış yerli ve yabancı firmalar ile iş ortaklıkları yapmakta ve bu firmaların yurt içi ve yurt dışı pazarda temsilciliklerini yapmaktadır. Sektörümüz ile ilgili AR-GE ve teknolojik yatırımlar yapan firmamız, siz müşterilerimize ayrıcalıklı ve katma değerli çözümler sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. GÜRTES, Çözüm odaklı bir firma olarak, ticari, teknik ve mühendislik anlamında iş akışı içerisinde tüm çalışanları ile en üst seviyede bilgi, araştırma ve tecrübeyi birleştirerek sunmuş olduğu proje , çözüm ve uygulamalarda müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini hedef almış bir organizasyon yapısı içerisindedir.

GÜRTES, aynı zamanda, iş birlikteliği gerektiren işlerde, proje yöneticiliği vazifesini üstlenerek veya konsorsiyum liderliği yaparak ithalat, ihracat ve taahhüt işleri yürütmektedir. Bu durumlarda tüm proje sorumluluğu firmamızda olmakta ve eğitimli teknik ve idari personeli ile tüm lojistik ve mühendislik faaliyetlerini üstlenmektedir. Bunlara anahtar teslim, inşaat ve taahhüt işleri de dahildir.